BIOGRAPHY

8. september 2017 at 16:09
Demetria Devonne "Demi" Lovato (* 20. srpna 1992, Albuquerque, Nové Mexiko, Spojené státy americké) je americká zpěvačka, herečka a skladatelka. Ve filmu debutovala rolí v televizním seriálu pro děti Barney a přátelé. V roce 2008 ztvárnila hlavní roli Mitchie Torres v televizním filmu Camp Rock. V témže roce podepsala smlouvu s Hollywood Records a vydala své debutové studiové album Don't Forget. Album se umístilo na druhém místě v hitparádě Billboard 200. Během prvního týdne bylo prodáno přes 89 tisíc kusů. Album bylo oceněno Zlatou deskou RIAA. V roce 2009 hrála v seriálu Sonny ve velkém světě, kde ztvárnila hlavní roli Sonny Munroe, seriál byl vysílán na Disney Channel. Téhož roku vydala své druhé album, Here We Go Again. Toto album debutovalo na prvním místě v americké Billboard 200. Album bylo opět oceněno Zlatou deskou.

V roce 2010 byla Lovato nucena dát si kvůli osobním problémům pauzu od herecké i pěvecké kariéry. Dokonce musela strávit jistou dobu v léčebně. Seriál Sonny ve velkém světě tak byl ukončen po odvysílání druhé série. V roce 2011 vydala své třetí studiové album s názvem Unbroken. Do tohoto alba promítla své předchozí potíže, je to patrné zejména v úvodním singlu Skyscraper. V roce 2012 byla porotkyní druhé řady Amerického X Factoru. Po skončení soutěže pracovala na svém čtvrtém albu s jednoduchým názvem Demi, které vyšlo v roce 2013. Úvodním singlem alba byl Heart Attack. Během prvního týdne se prodalo 110 000 kusů, což je pro Lovato zatím nejlepší debut.

V květnu 2015 Billboard oznámil, že se Demi připracuje připojit k nové nahravací společnosti Safehouse Records, ve které bude také sloužit jako spolu-tvůrce. Společnost budou vlastnit ona, Nick Jonas a Lovato manažer Phil McIntyre a vytvoří tak novou kolaboraci se společností Island Records. Bylo oznámeno, že její album bude vydáno pod novým vydavatelstvím. Její nejnovější album Tell Me You Love vychází 29. září 2017 s pilotním singlem Sorry Not Sorry.
 


Comments

1 .adèle | dailymalek.blog.cz .adèle | dailymalek.blog.cz | Web | 17. september 2017 at 16:45 | React

Ahoj, no ten design čo momentálne mám na blogu je veľmi provizorný... je to len jeden header spravený vo Photoshope za 5 minút, ale ak máš aj tak záujem tak mi napíš odkaz na fotky aké by si chcela, farby a prípadne rozmer a ešte e-mail na teba, aby som ti to mala kam poslať.
x

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement